Доставка

Безкоштовна доставка в межах 2 км!

Всі страви, доступні до замовлення на нашому сайті, ми доставляємо додому і в офіс в межах Львова за вказаними на сайті цінами. Доставка здійснюється безкоштовно при виконанні умови мінімальної вартості замовлення. Ми доставляємо замовлення тільки за умов згадування точної адреси.

Мінімальна вартість замовлення в доставку – 1000 грн

Важлива умова безкоштовної доставки – вартість замовлення від 1000 грн. У разі, якщо сума вашого замовлення менше встановленої мінімальної вартості, ви завжди можете замовити піцу і їжу на виніс з з будь якого нашого закладу.

Доставка – від 60 хвилин!

За цей час ми готуємо замовлення і доставляємо його вам. Ми завжди поспішаємо до наших клієнтів і намагаємося доставити замовлення якомога раніше. Просимо з розумінням поставитися до того, що доставка в центрі Львова відрізняється від доставки в спальних районах і може зайняти більш тривалий час через наявність дорожньої завантаженості.

Обробка замовлень – з 13:00 до 23:00

Приготування замовлення починається після його підтвердження оператором. Нам важливо знати, що це саме ви зробили замовлення на свій номер телефону і вказали коректну адресу доставки.

Способи оплати замовлення

Готівкою кур’єру

Стандартний спосіб оплати дозволяє оплатити замовлення готівкою кур’єру при отриманні. Будь ласка, вкажіть в примітці до замовлення або повідомте по телефону оператору, якщо вам буде потрібно здача з банкноти великого номіналу.

Онлайн при оформленні замовлення

При замовленні на виніс з наших закладів вам доступна онлайн-оплата замовлення банківською картою на сайті. Ви будете перенаправлені на сервер банку для здійснення оплати, а після повернуті на наш сайт. Оплата банківською картою на сайті повністю безпечна, так як здійснюється безпосередньо на сервері банку-еквайра.

Банківською картою кур’єру

Ви неможете оплатити замовлення банківською картою через термінал кур’єру.